Minulé akce 2010

8. setkání v roce 2010_U Čarodějky

Akce:
8. setkání v roce 2010_U Čarodějky
Datum konání:
8. 5. 2010 21:00

7.5.2010 bylo vše oproti minulé Čarodějce zcela odlišné. Hezké počasí udělalo své a nás se sešlo nezvykle málo. Volných židlí bylo dost a dost a my si mohli zpívat „komorně“ vícehlasy. Tedy – pokud nám to kolem sedící hosté – trošku víc napití – dovolili.

V každém případě děkujeme Ivě za vynikající panenku se žampiony (lidi, jděte tam a nebojte se něco od masa si objednat – ona je skutečně skvělá kuchařka). Také děkujeme přátelům, kteří nás přišli povzbudit a hlavně děkuji Davidovi s Lenkou, kteří se hudební produkce zhostili skutečně zodpovědně.

V květnu nás čeká prima pařba v Dubu u Ratibořských Hor (viz Plánované akce). V červnu se U Čarodějky snad sejdeme ještě jednou a pak – asi až v září. Budeme mít také prázdninovou pauzičku. Jsme zvědavi, jakou proměnu přes léto Čarodějka dozná...... prý se z ní opět stane cukrárna. Tak to se těšíme. V cukrárně – jak jistě všichni víte – se kvůli zákuskům nekouří. :-) Dost bude slzavým očím a ochraptělým hlasivkám z všudypřítomného kouře bezfiltrových a smradlavých cigaret. Hurrrááááá.

Přidávám jen pár foteček a jedno video – to abyste věděli, že ne vždy je tento náš večer v duchu country muziky :-)

  1. Co_jste_hasiči

PS: Ale už se těším, až se zase sejdeme v plném složení a nějaké pořádné vypalovačky si dáme spolu s basou a banjem.


Copyright © 2024 Disharmonie.eu. All rights reserved.