Minulé akce 2010

18. setkání v roce 2010_U Čarodějky

Akce:
18. setkání v roce 2010_U Čarodějky
Datum konání:
6. 11. 2010 20:00

V pátek 5.11.2010 jsme zavítali do opět otevřené restaurace U Čarodějky.

Hned při vstupu nás bacila clona kouře od již sedících hostů. Naštěstí se dalo trošku vyvětrat a následně se „malinko“ kouření některých omezilo (za což děkujeme). Rozjezd byl trošku delší, ale nabral ten správný směr. Obsluhující personál se usmíval (alespoň se mi to zdálo, když jsem se na ně podívala). David se snažil (ostatně, jako vždy) a excelentně večer vedl. Během „kouřových pauz“ se hry ujali další muzikanti. Po českém repertoáru došlo na lidovky i na socialistické – budovatelské i ruské písně. Myslím, že se nikdo nenudil a všichni jsme si večer náramně užili.

Také jsme zavzpomínali na začátky našich setkání a na ty, kteří už dlouho mezi nás nedorazili, a doufáme, že se někdy zase objeví . Některé písničky prostě bez nich hrát a zpívat nejdou.

Musím podotknout, že jsme dostali vynikající domácí jablečný štrúdl a i místní kuchyně nezklamala. Doporučuji zajít a ochutnat na vlastní mlsný jazýček. Točí se zde Krušovice a rozlévá se vínečko (to jsem neochutnala, tak o kvalitě moc nevím…).

Myslím, že jsou všichni rádi, že tato restaurace opět obnovila provoz a my se budeme těšit v roce 2011 na další hraní v těchto prostorách. (Kuřáky snad časem naučíme trošku ohleduplnosti. Ono se fakt nedá dobře zpívat, když jsou hlasivky dušené kouřem.)

Nezapomeňte se podívat na „Plánované akce“, aby vám nic neuniklo.

Přikládám několik fotek a jedno video:

1. Kaťuša


Copyright © 2024 Disharmonie.eu. All rights reserved.