Minulé akce 2019

Letní hudební akce, kterých jsem se zúčastnila

Akce:
Letní hudební akce, kterých jsem se zúčastnila
Datum konání:
27. 7. 2019 20:00
Místo konání:
Kemp Mláka; Nepřejov; Soběnov; Orlík-Trhovky; Bechyně-Zářečí; Chotoviny; Borotín...

Do této stránky budu postupně přidávat záznamy z hudebních akcí, kterých jsem se zúčastnila. Škoda, že se nemohu rozpůlit, či rozčtvrtit, protože jsem musela i mnoho akcí oželet.

Lužnice - kemp Mláka - 27.7. - 1.8.2019

Každoroční "celorepublikové" setkání kamarádů - pěškochodců, cyklistů a vodáků. Základna ve vodáckém tábořišti Mláka - u řeky Lužnice.

Nezapomenutelné zážitky ze dní i nocí. Muzicírovalo se každý večer a pokaždé byla báječná atmosféra. Děkujeme, že můžeme být součástí :-) . O pár zážitků se s vámi chci podělit.

Nepřejov - chalupa v Toulavě s kamarády z Nymburka 1.8.-2.8.2019

Až z Nymburka přijeli kamarádi trávit svou dovolenou do jižních Čech. Pronajali si chalupu v Nepřejově (kousek od Jistebnice a Starcovy Lhoty). Ze čtvrtka na pátek jsme je navštívily i my s Hankou K. 

Jak může vypadat večer, když se sejdou 4 houslisté a další zpěvuchtiví účastníci zájezdu?  Hrálo se dlouho přes půlnoc. Krásný večer, krásné prostředí a výborná nálada. Děkuji

Soběnov - akce KOHOUT 2019 2.-4.8. (byla jsem jen 2-3.8.)

Po dvou letech jsem zajela do Soběnova - kousek od kopce Kohout ve Slepičích horách. Tam se nepravidelně / pravidelně schází parta úžasných lidiček. Krásné na tom je to, že organizování těchto srazů již převzala mladší generace a i ta se dál rozrůstá o jejich děti...   

Hrálo se v místní hospůdce. Děkuji za pozvání. Další takové setkání prý bude zas za 3 roky. Už se těším.

Orlík - Trhovky - oslava narozenin Milady

Každoroční oslava narozenin naší kamarádky Milady v osadě Trhovky u Orlíku se vydařila. Místní muzikanti přišli Miladě zahrát a zazpívat a já si s nimi mohla zahouslit. Super akce, nálada, pohodička. Děkuji za pozvání.

Bechyně - Zářečí - Partička z Opařan - 9.8.2019

V pátek 9.8. jsme si šli zahrát s Partičkou z Opařan do Bechyně - Zářečí. Parádní atmosféra a všichni jsme si večer náramně užili. Už teď se těším na další takový večer. Moc děkujeme za pozvání

Bechyně - restaurace U Slunéčků - kapela Na Cestě - soukromá akce 17.08.2019

V sobotu jsem byla pozvána kapelou Na Cestě, abychom společně zahráli na oslavě 40. narozenin jejich kamarádovi. I tady to bylo krásné hraní a nejdůležitější bylo, že oslavenec byl spokojený. Ještě jednou - vše nejlepší a Cestě děkuji za pozvání. :-)

Borotín - restaurace Na Rynku - s Partičkou z Opařan

V pátek 23.8.2019 nás pozvali kamarádi z Opařan do Borotína. Původní restauraci Pod Kaštanem jsme rychle vyměnili za krásnou restaurační zahrádku Na Rynku.

Moc hezké prostředí, milá paní hostinská a navíc - nedaleko bydlí původní člen seskupení z Opařan - Petr.  Zavolali mu a on s basou dorazil. Krásné setkání po mnoha letech. 

Vzešla z toho domluva, že se nevidí naposledy a snad bude mít zas tato báječná parta lidiček svého stálého basistu. Také jsme se zde dohodli, že toto původní hudební složení i nadále ponese název:

PARTIČKA Z OPAŘAN :-)  

Děkuji za pozvání a těším se na někdy příště :-) :-) :-)


Copyright © 2024 Disharmonie.eu. All rights reserved.