Minulé akce 2022

disHarmonie měla hrát v září U Křivánků - hráli i naši přátelé:

Akce:
disHarmonie měla hrát v září U Křivánků - hráli i naši přátelé:
Datum konání:
16. 9. 2022 19:00
Místo konání:
Hostinec U Křivánků - Sezimovo Ústí 1 ( u lávky přes Lužnici )

16.9.2022 má mít pravidelné setkání kapela disHarmonie. Bohužel se stalo to, co se občas stane - že hlavní kapelník a zpěvák omarodil. Basista má zas jiné nemilé povinnosti a také nemůže dorazit... Ze základů kapely tedy zbývám jen já a Lenka...  Ivan na mandolínu + zpěv, Míra na harmoniku a Jarda s Helenkou a Vlastíkem na kytaru a zpěvy - to jsou naše pravidelné milé posily. Stále však chybí basa a hlavní zpěvák....

Nezbývá, nežli oslovit naše kamarády a přátele. 

Se zpěvem a kytarou nám ochotně pomáhá Honza M. z kapely Bez nervů, s basou Zdenda ze Stádlece a zpěv a další nástroje nám doplňují kamarádi z Opařan - Ivoš a Zdeněk. Kluci, moc děkuji.

Hrajeme jen akusticky - bez aparatur. Všichni jsou velmi ukáznění a během zpěvu a sól nikdo nikoho neruší... Užíváme si tento krásný večer i tak, že místo na pódiu, sedíme dole - těsně vedle tanečního parketu. Tanečníci i muzikanti - všichni k sobě máme tak nějak blíž.

V tento večer je také v Táboře velká slavnost - Táborské slavnosti. V Sezimově Ústí zase každoroční zábavná pouť. Plno našich příznivců volí místo muziky, raději městské slavnosti, ale mnoho jiných si nás přichází poslechnout i si zatančit. Chybí jen Michal P.- tanečník, který po úrazu leží ve špitále. Vzpomínáme na něj a doufáme, že příští akci zase přijde - minimálně jako posluchač.

I Ondra - hospodský - si pochvaluje, jaký je to hezký večer. Tak ještě jednou všem děkuji.

V říjnu snad bude naše kapela opět v plném počtu a naši hosté a kamarádi si s námi zas přijdou zahrát a zazpívat. 

Přikládám i pár fotek z tohoto vydařeného večera:
Copyright © 2024 Disharmonie.eu. All rights reserved.