Minulé akce 2016

disHarmonie v restauraci SLUNCE

Akce:
disHarmonie v restauraci SLUNCE
Datum konání:
19. 8. 2016 00:00
Místo konání:
Restaurace SLUNCE

V pátek 19.8.2016 mi moc pomohl s organizací večera Michal. Děkuji mu :-)

disHarmonie zahrála k tanci, zpěvu a poslechu v restauraci Slunce – v Táboře (bývalá kasárna, později Delvita). V nekuřáckém prostoru jsme si to hezky užili. Jen musím domluvit kapelníkovi, aby nedělal tak dlouhé pauzy, když je na místě plno tanečníků – věřím, že příště to bude lepší.

Pauzy jsme občas vyplnili fidláním – houslistů bylo dost – navštívil nás Pepa T. – člen Fiddle farm Radka Špindlera. Chtěl se podívat, jak se hudebně žije v Táboře. Věřím, že se mu víkend líbil. V pátek byl s námi ve Slunci, v sobotu chvíli Na Komoře – podívat se na kapelu Bez nervů a pak s partičkou z Opařan završil sobotní večer na Soukeníku – U kulaté báby.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří jste byli přítomni, kteří jste si zazpívali, zatančili a usmívali se spokojeností. Byla radost se na vás dívat, jak jste tančili. Hned se nám lépe hrálo.

Věřím, že se mi povede domluvit i další termín hraní – měl by vyjít na pátek 16.9. – jakmile vyjednám tuto možnost s paní hospodskou, dám informace do „plánovaných akcí“. Sledujte tedy webíček.

Přikládám pár fotek, ale omlouvám se za kvalitu. Budu muset do příště rozchodit normální foťák…

Pokud jste fotili také (a já vím, že jste fotili), budu ráda za kvalitnější fotky, které s vaším svolením – pokud mi je dáte – přidám do webíčku. Pošlete mi tedy odkaz na nějakou úschovnu, nebo je přiložte do e-mailu (viz kontakty) Děkuji. J.


Copyright © 2022 Disharmonie.eu. All rights reserved.