Minulé akce 2022

Country bál v Nových Dvorech u Opařan s fiddlery Radka Špindlera

Akce:
Country bál v Nových Dvorech u Opařan s fiddlery Radka Špindlera
Datum konání:
5. 11. 2022 19:30
Místo konání:
Nové Dvory u Opařan - kovárna

U příležitosti dalšího ročníku Fiddle Farm houslové školy Radka Špindlera - po desáté zde v Nových Dvorech -  se opět konal i country večer. O muziku se postarali Fiddle Farm Orchestra, spolu s kamarády z Roseče.

K tanci vyzvali a své umění opět předvedli nejen tanečníci " Country friends " z Jistebnicka, ale tančili tanečníci z Tábora i z Brna... prostě jsme si večer vychutnali.

Muzika po celý večer byla skvělá, naše houslové skladby se nám také povedly a místní hasiči se o nás moc hezky starali. Kdo jste se nezúčastnili, může vás to jen mrzet. Ale nezoufejte, pokud vše klapne, za rok tu jsme zase (04.11.2023). 

Víkend však byl ve znamení intenzivního tréningu a oslav 10. jubilea zároveň. 

Ještě bych chtěla moc poděkovat KD Jistebnici, za vynikající kuchyni, kterou nám zpříjemnili náš pobyt. Jídla od nich jsou tradičně velmi chutná a prostě mňam.

Také přikládám odkaz na jedno video- proklikněte se ZDE, kde vidíte, jak se na závěr naší houslové školy loučíme - tato skladba je tradičně od 2012 hrána na konci a hraje se klidně 10-15 minut... Navzájem si poděkujeme za příjemně prožité dny a pokyneme si, že se těšíme na další setkání.  Radku - děkujeme.Copyright © 2023 Disharmonie.eu. All rights reserved.