Minulé akce 2012

1. setkání v roce 2012 - Crystal - Tábor 3

Akce:
1. setkání v roce 2012 - Crystal - Tábor 3
Datum konání:
22. 1. 2012 20:00

V sobotu 21.1.2012 jsme byli pozváni do restaurace Crystal v Táboře 3. Už podruhé v krátké době.

Vzhledem k počtu okolních restaurací a kulturnímu dění v nich pořádaných, mnoho lidí do Crystalu nedorazilo. Ale ti, co přišli, snad nelitovali.

Na celkový průběh se můžeme podívat z několika pohledů. David vypadal nejdřív ustaraně, ale čím déle se hrálo, tím byl usměvavější. Snad tedy byl spokojený. Já s Lenkou jsme tiše záviděly Hance, že si může „fidlat“ v ústraní to, co chce a ne to, co se zrovinka vyžaduje. Její soustředěný výraz už občas vystřídává i úsměv. A podle slov zvukařského stolu – se každá další písničková série lepšila a lepšila… Občas i tleskali a hlavně se usmívali. To nám (mně) dodávalo chuť hrát dál. Jen na podiu je tak nějak „izolovaně“, takže když se blížila 23. hodina, sešli jsme „mezi lid“. Luboš Ř. také naladil kytaru a společně jsme si s chutí všichni zahráli a zazpívali bezpřestávkovou sérii až do konce – už bez mikrofonů.

Můj návrh pro příště je takovýto: hrát delší série – alespoň 8 skladeb. Písní máme k disposici dost. Do půlnoci i déle vystačí bohatě. A hlavně – dělat přestávky kratší. Všimla jsem si, že se hosté nejednou rozhlíželi, kde že je ta muzika – že si přišli zazpívat a ne jen tak sedět…

Závěrečné hodnocení je z mé strany kladné. Sice jsem si tolik nezafidlala, ale zase jsem si po dlouhé době hodně zazpívala. Aparatura nebyla zas až tak hrozná. Ale hra na živo je půvabnější, jen mnohem víc ničí hlasivky.

Těším se na další akcičku – sledujte webíček. Jakmile domluvíme někde nějaký termín, objeví se to v „Plánovaných akcích“.

Přikládám pár fotek:


Copyright © 2023 Disharmonie.eu. All rights reserved.